Üye Ol üye ol   Üye Girişi üye girişi   Sipariş Takibi sipariş takibi
Cinsel güç nasıl arttırılır
cinsel-guc-nasil-arttirilir
Cinsel Güç Nasıl Arttırılır?

Cinsel gücünüzü arttırmak sizin elinizde olan bir şeydir. Nasıl ki bir sınava çok çalışıp kazanabiliyorsak, ya da diyet yapıp zayıflayabiliyorsak bu durumda böyledir. Yani olay kişinin kendisinde biter. Cinsel gücünüzü arttırmak istiyorsanız bunu öncelikle beyninizde gerçekleştirmelisiniz. Çünkü cinsel gücü etkileyen en büyük faktörlerin başında korkularınız gelmektedir. Ya partnerimi tatmin edemessem, ya erken boşalırsam, ya rezil olursam gibi takıntılardan kurtulun ve öncelikle rahat olmayı öğrenin. Tamam, hiçbirimiz zenci değiliz ama iyi bir performans için asıl ihtiyacımız olan şey; cinsel yönden güçlü olmaktır.

Cinsel gücü arttırmanın çeşitli yoları vardır. Ama en iyi performanslar için bu yolların hepsinde yürümeniz gerekebilir. Öyle ki; öncelikle cinsel gücü azaltan şeylerden kurtulun, sigara alkol sizi köreltir. Bir an önce spora başlayın, sporu sadece futbolcular yapmaz! Doğa yürüyüşlerine çıkın, bu sizi hem rahatlatır hem de kan dolaşımınızı arttırır. Stresten uzak durun ve hayata gülümseyin, somurtarak bir yere varılmaz. Eşinize küçük hediyeler alın, mesela siyah bir iç çamaşırı sıcak bir gece yaşatabilir.

Cinsel güce etki eden en büyük faktörlerden biriside doğal kaynaklardır. Şimdi cinsel gücümüzü arttıran doğal besinleri kısaca tanıyalım.
Sık sık somon balığı tüketin, somonda omega3  bol miktarda vardır ve kan akışını hızlandır.

Antosiyan içeren meyveler tüketin, antosiyan da kan akışını hızlandırır ve daha kolay ereksiyon olmanıza katkı sağlar. 
Antosiyan; böğürtlen, çilek, kiraz, ahududu, yabanmersini gibi meyvelerde bulunmaktadır.

Domates tüketmeye özen gösterin. Domates libidoyu olumlu yönde etkiler.

Midye gibi kabuklu deniz mahsulleri tüketin. Bu besinler çinko ve iyot bakımından zengindirler ve tetosteron hormonunun artmasına yardımcı olurlar. 

Her gün üç dört tanede olsa fındık, badem, ceviz gibi gıdaları alın. Bu ürünler dopamin hormonu sentezini tetikler ve kan akışını hızlandırır.

Sarımsak tüketin, sarımsak damarları rahatlatır ve genişletir. Daha uzun süreli ereksiyonlar için damarların sorunsuz olması gerekir. 

Daha sayamayacağımız kadar bitki, meyve ve tropikal ürünler cinsel gücü arttırıcı özellik taşır. Bu tip bir beslenme tarzını devamlı uyguladığınızda uzun vadede sonuçlar alabilirsiniz. Ancak sizin bekleyecek çok vaktiniz yoksa yine bitkisel kökenli ilaçları tercih edebilirsiniz. Cinsel gücü arttırmaya yönelik çok etkili ve anlım etkiler yapabilen doğal ilaçlar vardır. Bu ilaçlar zaten az önce saydığımız gıdaların özünden yapılmaktadır. Tabi bu tip ilaçları her yerden almamak gerekir. Kaliteli ve sağlık bakanlığı onaylı olmasına, markasına, fiyatına dikkat etmelisiniz. Piyasada çok ucuza satılan ve sağlığınızı riske atan ürünlerden uzak durmalısınız.

cinselgüç arttır   nasıl artar   omega3   ceviz   doğal besinler   libido   cinsel gücü arttır    

Diğer Makaleler

ilginizi çekebilir
Adınız Soyadınız
Numaranız