Üye Ol üye ol   Üye Girişi üye girişi   Sipariş Takibi sipariş takibi
Penis büyütme pompası
penis-buyutme-pompasi

Penis Pompası Nedir?

Penis pompası; vakum yoluyla penisteki damarların kan akışını arttıran ve bu yolla penisin hacim kazanmasını sağlayan aletin adıdır. Bu olayı vücut geliştirme hareketleri gibide düşünebilirsiniz. Penis pompası; penisin büyüyüp kalınlaşmasına, eğriliklerinin düzelmesine yardımcı olacak bir üründür.

Penis pompası satın alırken üretici firmanın kaliteli olmasına dikkat etmeliyiz. Penis pompasının tıbbi standartlarda üretilmiş olması gerekmektedir. Aksi halde cinsel organınıza zarar verebilir.

Penis pompasının düzenli kullanımı ile penisin büyümesi ve kalınlaşması sağlanabilir. Ancak bu zaman alacaktır. Tek kullanımda penisin boyu hemen uzamaz. Nasıl ki bir gecelik halter çalışması kolunuzda kas yapmıyorsa bu durumda böyledir. Penis pompasının düzenli kullanımı sonucu penis boyunda artış olacağı gibi, ereksiyon süresi de artmaktadır. Penis pompası kullanan erkeklerin daha uzun süre ereksiyon yaşadığı saptanmıştır.

Penis pompası ılık suyun altında penise yerleştirilmek suretiyle kullanılır ve penis vakumlanır. Penis pompası haftada 1-2 kez kullanıldığında etkili sonuçlar vermektedir. Yapılan araştırmalara göre; düzenli kullanımında, 7 ayın sonunda 1. 5 – 2 cm artışların olunduğu gözlemlenmiştir.


penis pompası   penis büyütücü pompa   penis vakumu   büyütücü pompa   penis büyüten pompa    

Diğer Makaleler

ilginizi çekebilir
Adınız Soyadınız
Numaranız